«Ситуація із захворюваністю в навчальних закладах трохи поліпшилася. На сьогодні в місті зачинені на карантин 3 школи. Але зменшилась кількість класів, що перебувають на дистанційному навчанні. Сьогодні їх – 698 у 227-ми школах. Усього хворих на коронавірус школярів у Києві – 1014. Також хворіють понад 780 педагогів», – повідомив Кличко.
Також за його словами, зменшилась і кількість закритих груп у дитсадках. Через виявлені випадки вірусу тимчасово не працюють 147 груп у 120-ти садочках.
Наповненість дітей у дитсадках сьогодні – майже 55 відсотків.