< НАЗАД

Кличко: В столиці за минулу добу виявили 1696 хворих на коронавірус. 23 людини померли

12.12.2020
“Іще 1696 хворих на коронавірус виявили в столиці за минулу добу. Померли 23 людини. Усього коронавірус забрав життя 1574 киян. Підтверджених випадків захворювання на COVID-19 на сьогодні в Києві вже 90 013″, – повідомив Кличко. 
 
Захворіли: 933 жінки віком від 18 до 91 року і 639 чоловіків віком від 18 до 94 років. А також 71 дівчинка від одного до 17 років та 53 хлопчики від трьох місяців до 17 років. Захворіли, зокрема, і 57 медиків.
 
До лікарень столиці госпіталізували 98 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.
 
Одужали за минулу добу 859 людей. Усього коронавірус подолали 28 628 мешканців Києва.
 
“Найбільше випадків захворювання минулої доби виявили в Деснянському районі – 421, Солом‘янському — 250, Дарницькому районі – 248 випадків, – зазначив мер Києва. – Будьте обережними! Не нехтуйте своїм здоров‘ям. Дотримуйтеся елементарних правил. Бережіть себе та тих, хто поруч!” – наголосив Віталій Кличко.