«Цього тижня в столиці народилося 594 немовляти: 302 хлопчика та 292 дівчинки. Серед них – 4 двійні. Всього з березня цього року в столиці з’явилися на світ 23 281 дитина. В порівнянні з таким же періодом минулого року це менше майже на 6 відсотків», – повідомив Кличко.
Взяли шлюб за попередній тиждень у нашому місті 241 пара. А розлучилися – 72 родини.
Усього з березня шлюб у Києві взяли 14 798 пар. Розлучилися ж – 2 559.
«У порівнянні з минулим роком за цей період кількість зареєстрованих шлюбів у столиці зменшилася на 30%. Кількість розлучень також зменшилась – на 11 %, – зазначив мер. – Любіть і бережіть своїх близьких! Підтримуйте один одного і все буде добре!», – наголосив Віталій Кличко.