«Хочу нагадати, що окрім коронавірусу, загострилися сезонні і захворювання. Зокрема – на грип та ГРВІ. На сьогодні в столиці зареєстрували вже понад 12,8 тисяч випадків захворювання на ГРВІ та грип. І кількість хворих збільшується», – сказав Кличко.
Хворіють як діти – понад 5 тисяч. Так і дорослі – понад 7,8 тисяч киян.
«Тому ще раз закликаю всіх: будьте уважними до свого здоров’я. І при перших ознаках захворювання звертайтесь до сімейного лікаря. А також дотримуйтесь елементарних правил. Це важливо!», – наголосив Віталій Кличко.