< НАЗАД

Кличко: Заповненість ліжок в столичних лікарнях – майже 50 відсотків

09.12.2020

“У столиці збільшується кількість хворих, які потребують госпіталізації та пацієнтів, які перебувають у важкому стані. У стаціонарах медзакладів міста сьогодні лікується 2001 хворий на коронавірус, із них 8 дітей. 1201 пацієнт перебуває у важкому стані. Кисневу підтримку отримують 1419 людей. Під апаратами ШВЛ – 30 хворих, – сказав мер Києва. – Заповненість ліжок в комунальних медзакладах – майже 50 відсотків”, – зазначив Віталій Кличко.