Серед тих, хто захворіли: 824 жінки віком від 18 до 92 років і 54 дівчинки від одного до 17 років. А також 610 чоловіків віком від 18 до 84 рокiв і 38 хлопчиків від п’яти місяців до 17 років. Захворів, зокрема, і 61 медик.
До лікарень столиці минулої доби госпіталізували 103 пацієнта. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.Одужали за добу – 128 людей. Усього коронавірус подолали 25 210 мешканців Києва.
Найбільше випадків захворювання виявили в Дарницькому районі – 284, Дніпровському – 272, Деснянському районі – 194 випадки.
“Як бачимо, не зменшується в столиці кількість хворих, які потребують госпіталізації. Загалом у стаціонарах медзакладів міста сьогодні лікуються 2146 хворих на коронавірус. Із них 15 дітей. У важкому стані перебувають 1229 пацієнтів. Кисневу підтримку отримують 1477 людей. Під апаратами ШВЛ – 33 хворих. Заповненість ліжок в комунальних медзакладах столиці – майже 52 відсотки”, – сказав Віталій Кличко.