< НАЗАД

Кличко: Коронавірус виявили ще в 1735 киян. 16 хворих померли

02.12.2020
“У Києві за минулу добу виявили ще  1735 хворих на коронавірус. 16 випадків – летальні. Усього від коронавірусу за період пандемії померли 1339 киян. А підтверджених випадків захворювання на сьогодні вже 74 012”, – повідомив Кличко. 
 
Серед тих, хто захворіли: 922 жінки віком від 18 до 86 років і 57 дівчаток від п’яти місяців до 17 років. А також 684 чоловіка віком від 18 до 96 рокiв і 72 хлопчика від десяти місяців до 17 років. Захворіли, зокрема, і 69 медиків.
 
До лікарень столиці минулої доби госпіталізували 77 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.
 
Одужали  за добу найбільше хворих за час пандемії – 511 людей. Усього коронавірус подолали 23 763 мешканці Києва.
 
Найбільше випадків захворювання виявили в Дніпровському районі – 277, Дарницькому – 258, Солом’янському районі – 214 випадків. 
 
“Як бачимо, у нас суттєво не зменшується кількість хворих, які потребують госпіталізації. Загалом у стаціонарах медзакладів міста сьогодні лікуються 2145 хворих на коронавірус. Із них 22 дитини. 941 пацієнт перебуває у важкому стані, кисневу підтримку отримують 1399 людей, під апаратами ШВЛ – 38 хворих. Заповненість ліжок в комунальних медзакладах – майже 53 відсотки”, – підкреслив Віталій Кличко.