Так, Віталій Кличко поінформує:
– на скільки збільшилася кількість інфікованих у Києві;
– яку кількість киян, хворих на COVID-19, госпіталізували;
– скільки хворих на грип та ГРВІ у столиці;
– скільки шкіл та садків закриті на карантин;
– про програму з енергоефективності в столиці.
Онлайн-трансляція брифінгу відбудеться на офіційному порталі Києва, на сайті міського голови, на YouTube каналі КМДА, на Facebook-cторінці КМДА та на Facebook-сторінці Віталія Кличка. Також подивитися трансляцію можна буде на телеканалі «Київ».
Параметри трансляції для телеканалів: rtmp://83.142.234.242/kmdastream/tv