< НАЗАД

Кличко: В Києві на коронавірус захворіли ще 1740 людей. 11 хворих померли

29.11.2020

«Вірус не відступає. Кількість нових випадків у столиці продовжує зростати. За минулу добу в Києві – 1740 хворих. Померли 11 людей. Усього коронавірус забрав життя 1279 киян. Підтверджених випадків захворювання на сьогодні вже 69 018», – повідомив Клико. 

Захворіли: 987 жінок віком від 18 до 91 року, 650 чоловіків віком від 18 до 97 рокiв. А також 56 дівчаток від 2 до 17 років та 47 хлопчиків від 2 місяців до 17 років.

Захворіли, зокрема, і 69 медиків.

До лікарень столиці минулої доби госпіталізували 93 пацієнти. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.

Одужали в столиці за добу 92 людини. Усього коронавірус подолали 22 755 мешканців Києва.

«Найбільше випадків захворювання виявили в Деснянському районі – 303, в Солом’янському — 229. У  Подільському та Святошинському районах – по 210 випадків, – зазначив мер. – Тільки наше свідоме ставлення до загрози, дотримання правил безпеки може упередити стрімке поширення вірусу. Будьте уважними до свого здоров‘я! Бережіть себе!», – наголосив Віталій Кличко.