< НАЗАД

Кличко: У столиці за минулу добу найбільша кількість госпіталізованих хворих на коронавірус – 112

23.11.2020

“Вперше в нас така кількість госпіталізованих. До лікарень столиці минулої доби потрапили 112 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів, – сказав мер Києва. – Сьогодні в стаціонарах медзакладів міста лікуються 2069 хворих на коронавірус. Із них 26 дітей. У важкому стані перебувають 827 пацієнтів. Кисневу підтримку отримують 1092 людей. Під апаратами ШВЛ – 30 хворих”, – повідомив Кличко.

Він також зазначив, що останніми тижнями збільшилась і кількість летальних випадків від вірусу.

“Я не втомлюся звертатися і закликати всіх: не применшуйте загрозу! Не нехтуйте правилами. Носіть маску, дотримуйтеся соціальної дистанції, не йдіть у місця великого скупчення людей. Як людина, яка перехворіла на COVID-19, я знаю наскільки неприємний і виснажливий цей вірус”, – наголосив Віталій Кличко.