«У столиці зняли карантин в кількох монастирях, що були закриті через спалахи захворювання. Зокрема, у Києво-Печерській Лаврі, Іонинському та Свято-Покровському чоловічих монастирях, – повідомив мер. За весь період карантину зробили більше тисячі лабораторних досліджень ПЛР-тестів свяженослужителів. Завдяки вчасно проведеним протиепідемічним заходам та дотриманню суворого карантину, вдалося локалізувати осередки захворювання», – сказав Кличко.
Він зазначив, що перед зняттям карантинних заходів у монастирях здійснили повну дезинфекцію.
«Як ви знаєте, уряд дозволив проводити служби в храмах – з дотриманням регламентів та санітарних вимог. Я звертаюся до служителів усіх конфесій. – Бережіть своїх прихожан, дотримуйтеся правил! Не збирайте в храмах велику кількість людей. Щоб не сталося нових спалахів хвороби», – наголосив Віталій Кличко.