< НАЗАД

Кличко: Коронавірус у Києві підтвердили у 29 людей. Серед них – троє медиків

25.05.2020

«Кількість мешканців Києва, в яких за минулу добу підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася на 29 людей. Серед них – троє медиків. За минулу добу в столиці від коронавірусу померла одна людина. Усього за період пандемії – 60 летальних випадків. На сьогодні в столиці вже 2652 підтверджених випадки захворювання на COVID-19″, – сказав Кличко.

Так, серед тих, що захворіли: 15 жінок віком від 27 до 72 років. І дві дівчинки -одинадцяти та дванадцяти років. Та 11 чоловіків від 37 до 75 років. І хлопчик, якому 10  рокiв.

До лікарень столиці госпіталізували 10 пацієнтів. Інші – лікуються на самоізоляції, під контролем лікарів.

«Одужали за добу 2 людини. Усього коронавірус подолали  360 мешканців столиці», – зазначив Віталій Кличко.