“Сьогодні, коли йдеться про цілісність і незалежність нашої держави, ми повинні допомогти нашій армії, нашим патріотам-добровольцям, які захищають Україну на передовій. Ми створили у Києві благодійний фонд, куди можна перерахувати кошти для придбання необхідного хлопцям на передовій. Усі гроші витрачатимуться прозоро і під моїм особистим контролем”, – підкреслив Віталій Кличко.
Він також відзначив, що у столиці створений і працює координаційний центр допомоги учасникам АТО, куди можуть звертатися усі, хто хоче і може підтримати наших бійців.
“Кожного тижня ми відправляємо в зону АТО те необхідне, про що просять бійці. Збираємо кошти, відновлюємо техніку та швидкі, купуємо спорядження і харчі. Фронт сьогодні тримається на допомозі небайдужих українців, самовідданих волонтерів. Кияни, патріоти, допоможемо нашим бійцям захистити Україну!” – закликав Віталій Кличко.