< НАЗАД

Кличко: 58% людей, що померли в столиці від коронавірусу, були старшими за 65-70 років

19.05.2020
“У стаціонарах столичних лікарень від COVID -19 померло загалом 52 особи. Найстаршому з пацієнтів  було 87 років. Наймолодшій, що не змогла подолати коронавірус,  – 25 років. Жінка мала тяжкі супутні патології”, – повідомив Кличко. 
 
Він зауважив, найбільше – 58% осіб, що померли від коронавірусу, – були людьми старшими за 65-70 років. 25% людей померли у віці 50-64 роки. 15% – тих, кому було до 49 років. Та 2% – пацієнтів віком 18-29 років. Більшість з них мали хронічні захворювання. Найчастіше це – цукровий діабет, гіпертонія та ожиріння.
 
“Тому лікарі й закликають бути обережними всіх. Але особливо берегтися рекомендують людям із хронічними захворюваннями”, – наголосив Віталій Кличко.