< НАЗАД

Кличко: Київ не підніматиме тарифи на проїзд у громадському транспорті

14.05.2020

«Ми не розглядаємо питання підняття тарифів на проїзд в громадському транспорті столиці. Для нас зараз головне – без ексцесів поновити повноцінну роботу  транспорту. Але, знову ж таки: ми, як і багато інших країн, продовжуємо жити в режимі надзвичайної ситуації», – сказав Кличко. 

Він закликав киян, задля їх безпеки, користуватися громадським транспортом тільки, щоб дістатися на роботу та з роботи. А також – у нагальних справах. 

«Ми досі не застраховані від інфекційного вибуху. Підкреслю, що підприємство «Київпастранс» продовжує  дезінфекцію рухомого складу. – Робить це тричі на добу. І робитиме надалі», – наголосив Віталій Кличко.