










«Окремо підкреслю: в Києві хворіє багато дітей – від немовлят до підлітків. Причина – перш за все, недбалість і недотримання правил батьками. Нехтування елементарними рекомендаціями. Сьогодні в столиці 126 хворих дітей. В лікарнях – перебувають 17 дітей і підлітків, – повідомив мер. – Я вчора ввечері був у міській дитячій інфекційній лікарні. Так я вам скажу, всі бокси в ній заповнені хворими дітьми і пацієнтами з підозрою на коронавірус, – наголосив мер столиці. – Я ще раз закликаю батьків: не ведіть дітей на майданчики, в публічні місця, не відпускайте безконтрольно гуляти. Ви несете відповідальність за здоров’я своєї дитини. Не будьте легковажними!», – звернувся до киян Віталій Кличко.
Він також показав репортаж з лікарні, який відзняв на телефон.