“Київ розпочав послаблення обмежень. Запроваджуємо ми їх поступово. – Щоб ситуація різко не погіршилася. І щоб увесь карантин, який ми запровадили вчасно, не виявися марним, – сказав мер столиці. – Окрім непродовольчих магазинів, перукарень, літніх майданчиків кафе і ресторанів та іншого малого й середнього бізнесу, від учора розпочали працювати і стоматологічні клініки столиці. Вони відкриваються тільки за умови дотримання суворих санітарних норм та правил. Ці вимоги опубліковані на сайті КМДА”, – зазначив Віталій Кличко.
Також в столиці на сьогодні працює вже 31 продовольчий ринок.