< НАЗАД

Кличко: Коронавірус у Києві підтвердили ще в 30 людей. Двоє осіб померли

13.05.2020

“Кількість мешканців міста, в яких за минулу добу підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася ще на 30 людей. Серед них – один медик. За минулу добу в Києві від коронавірусу померли двоє людей. Усього за цей час – 40 летальних випадків. На сьогодні в столиці вже 1960 підтверджених випадків захворювання на COVID-19”, – сказав Кличко.

Так, серед тих, що захворіли: 7 жінок віком від 21 до 82 років і три дівчинки – 8, 9 та 14 рокiв. Та 9 чоловікiв від 39 до 81 року й хлопчик, якому тринадцять років. До лікарень столиці госпіталізували 5 пацієнтів. Інші – лікуються на самоізоляції, під контролем лікарів.

“Одужала за минулу добу 31 людина. Всього коронавірус подолали 169 мешканців столиці”, – повідомив Віталій Кличко.