






“Мені би так хотілося говорити про те, що хвороба в столиці пішла на спад. Але, це не так. Сьогодні у нас – плюс 60 людей, у яких за минулу добу підтвердили захворювання на коронавірус. Серед них – троє медиків. Один випадок – на жаль, летальний. На сьогодні в столиці вже 1401 підтверджений випадок захворювання на COVID-19”, – сказав Кличко.
Так, серед тих, що захворіли: 31 жінка віком від 18 до 84 років та 4 дівчинки віком до 17 років. І 18 чоловікiв віком від 22 до 84 років та 7 хлопчиків до 17 років. Один хворий – з Києво-Печерської Лаври.
До лікарень столиці госпіталізували 25 пацієнтів. Інші – лікуються на самоізоляції, під контролем медиків.