< НАЗАД

Кличко звільнив заступника голови КМДА Слончака

27.04.2020

Про це він заявив під час онлайн прес-конференції.

«Хочу повідомити, що я звільнив заступника голови КМДА Володимира Слончака. Думаю, ви бачили в новинах, що відбулося вчора пізно ввечері. Я не дозволю дискредитувати міську владу – в першу чергу тим, хто її представляє», – підкреслив Кличко.

Також мер столиці вибачився за поведінку Слончака і підкреслив, що чиновник повинен відповідати за свої вчинки перед законом. 

«Вибачаюся перед правоохоронцями та киянами за таку не гідну поведінку заступника голови КМДА. Я не раз говорив, що нікого покривати не буду! І Володимир Слончак повинен відповідати за свої вчинки за законом. Як і кожен громадянин України» – наголосив Віталій Кличко.