“Департамент охорони здоров’я за кошти резервного фонду бюджету столиці закупив ліки, які застосовують для надання медичної допомоги хворим на COVID-19. Йдеться про 17 найменувань медичних препаратів. Це: антибіотики, противірусні та протизапальні препарати, інші медикаменти. На їх закупівлю місто виділило 101 мільйон гривень. І доставка ліків уже розпочалася у визначені опорні лікарні для прийому хворих на коронавірус”, – сказав мер Києва.
Він зауважив, що це – суттєва допомога і додатковий ресурс для столичних лікарень. Адже закупка лікарських засобів з 1 квітня – з початку другої хвилі медичної реформи – відбувається безпосередньо медзакладами. – За кошти Національної служби здоров’я, і цих грошей не вистачає.