< НАЗАД

Кличко: Летальних випадків від грипу та ГРВІ з 13 березня в місті не було

21.04.2020

«Справді, захворюваність на грип та ГРВІ набагато вища, ніж на коронавірус. Наприклад, за період карантину – з 13 березня – на ГРВІ та грип у столиці захворіли майже 51,5 тисяч осіб. Але, на щастя, летальних випадків від грипу та ГРВІ з березня в місті не було. І додам, що щеплення від грипу з кінця минулого року зробили майже 52 тисячі киян. А від коронавірусу, підкреслю, досі немає ні вакцини, ні ліків. І цей вірус – набагато агресивніший. Тому тут не слід маніпулювати цифрами і статистикою», – зазначив Кличко. 

Мер столиці також навів дані статистики щодо захворюваності на коронавірус чоловіків та жінок. 

«Як я уже говорив, сьогодні в Києві  892 лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус. Із них – 502 у чоловіків. Це понад 56%. Та 390 –  у жінок. Це трохи менше 44%. З 19 киян, які померли від коронавірусу – 13 чоловіків  та 6 жінок. Така статистика, – підкреслив мер Києва. –  Але я зазначу, що берегтися треба всім! І не ставитися легковажно до свого здоров’я. Тільки дотримання правил та рекомендацій дозволить нам подолати цю загрозу. Свідомо ставтеся до свого здоров’я та безпеки людей, які поруч!», – закликав Віталій Кличко.