«Кількість киян, у яких лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус, за минулу добу збільшилася ще на 31 людину. З них – 4 медики. Один випадок за минулу добу, на жаль, – летальний. Загалом у Києві вже 801 підтверджений випадок захворювання на COVID-19», – написав мер столиці.
Він повідомив, що захворіли: 18 жінок вiком вiд 29 до 76 років. А також дівчинка 10 років. Та 11 чоловіків від 26 до 77 рокiв. І хлопець, якому 13 років.
«До лікарень столиці госпіталізували 5 пацієнтів. Інші лікуються на самоізоляції, під контролем медиків. Залишайтеся вдома на Великодні свята! Бережіть себе та своїх близьких! Ми все подолаємо!», – наголосив Віталій Кличко.