“Хочу повідомити, що комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення про запровадження карантину на всій території Іонінського монастиря. Там теж раніше виявили кількох хворих і зараз працюють бригади санітарних лікарів. Медики оглядають служителів монастиря”, – сказав Віталій Кличко.
За словами мера Києва, ще 7 випадків захворювання зареєстрували у Києво-Печерській Лаврі.