
“Ще 20 киян захворіли на коронавірус за минулу добу. Всього в столиці вже 416 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19”, – написав Кличко.
Так, серед тих, що захворіли: 5 жінок віком від 49 до 60 років та 15 чоловіків – від 19 до 74 років. Також серед киян, які захворіли за минулу добу, – один медик.
До лікарень міста госпіталізували чотирьох пацієнтів. Інші – лікуються вдома, на самоізоляції, під контролем лікарів.
“Друзі! Я розумію, що сьогодні свято – Вербна неділя. Розумію, що всі втомилися сидіти вдома. Але закликаю вас: не ризикуйте, залишайтеся вдома! Бережіть себе!”, – додав Віталій Кличко.