< НАЗАД

Кличко: На період обмежень гарячу воду в столиці не відключатимуть

09.04.2020

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Щороку одразу після завершення опалювального сезону столичні служби та підприємства починають готуватися до наступного сезону. Проведення гідравлічних випробувань – це не забаганка міської влади, а технологічна необхідність та вимога чинного законодавства. – Яке визначає порядок і терміни проведення випробувань, – сказав Кличко. – Але, за моїм дорученням, на період обмежень технічна підготовка до наступного сезону проводитиметься тільки на об’єктах, де не треба відключати гарячу воду споживачам», – підкреслив мер Києва.

Він також зазначив, що міська влада хоче змінити формат гідравлічних випробувань. 

«Ми підготували звернення до уряду – внести зміни у профільне законодавство. І зменшити терміни, коли в будинках немає гарячої води під час проведення тестувань трубопроводів», – зазначив Віталій Кличко.