< НАЗАД

Кличко звернувся до СБУ оперативно розслідувати «замінування» Олександрівської лікарні

09.04.2020

«Такі речі не повинні залишатися безкарними! Вчора пізно ввечері терміново евакуювали хворих в медзакладі, що є опорним в лікуванні хворих на коронавірус», – підкреслив Кличко.

Мер столиці подякував усім службам, які спрацювали оперативно і професійно. 

«Я дякую рятувальникам за оперативну роботу і перевірку корпусів лікарні. Я дякую нашим лікарям, які теж вчора спрацювали спокійно і професійно. І які щодня рятують здоров’я і життя киян. Медики – сьогодні на передовій, ризикуючи своїм здоров’ям. І серед них у Києві вже захворіли 14 лікарів і медсестр, – сказав мер. – Я звертаюся до киян: як мер міста, я сьогодні роблю все, щоб не сталося інфекційного вибуху. Але, допоможіть нам! Дослухайтеся і будьте обережними! Не міська влада придумала як вас обмежити. –  Це рекомендації ВООЗ, вірусологів, інфекціоністів, уряду, досвід інших міст світу”, – наголосив Віталій Кличко.