Кличко закликав представників церков дотримуватися під час Великодніх свят запроваджених обмежувальних заходів
09.04.2020
“Я кілька разів зустрічався з представниками всіх конфесій. Я говорив про дотримання обмежень церквами. Про те, що вони теж мають усвідомлювати свою відповідальність за безпеку вірян. Вчора теж була така зустріч. І ми обговорювали, що служби слід правити в обмеженому режимі – максимально задіяти онлайн-трансляції, – зазначив мер. – Були на зустрічі і представники Національної поліції. Вони звернулися із тим, аби біля храмів не збирали масово людей. Обговорювали і обмеження щодо відвідування кладовищ в поминальні дні”, – сказав Кличко.
Він зазначив, що з випадків захворювання, зареєстрованих за минулу добу, 26 – у Києво-Печерській Лаврі.
“Складно уявити, яким може бути ланцюг подальшої передачі інфекції.Ось чому я з хвилюванням очікую цьогорічної Паски. – Щоб після свят ситуація різко не загострилася. Щоб ми не мали сотень нових хворих! Я ще раз звертаюся до киян: будь ласка, залишайтеся на свята вдома – з найріднішими. Якщо ви нехтуєте своїм здоров’ям, подумайте про своїх дітей, батьків, дружин і чоловіків! Не дотримуючись правил, ви ставите під удар їх безпеку і їх життя! Бо ми відповідальні за наших рідних. Подумайте про це”, – підкреслив Віталій Кличко.