< НАЗАД

Кличко звернувся до міжнародних донорських організацій допомогти українським містам у боротьбі з пандемією

07.04.2020

«Сьогодні міські, селищні та сільські громади залишилися, фактично, один на один у протистоянні пандемії. Голови громад говорять, що лікарні мають дефіцит обладнання, ліків, засобів захисту, – зазначив Кличко. – Асоціація міст України зібрала і систематизувала потреби місцевого самоврядування у найнеобхідніших медичних засобах. Я, як голова Асоціації, звернувся до донорських організацій із проханням допомогти українським містам, містечкам та селам у боротьбі з пандемією. Сподіваємося на дружню і партнерську підтримку в боротьбі з цим світовим викликом», – підкреслив Віталій Кличко.