< НАЗАД

Кличко: Місто надає допомогу безхатченкам у ситуації запроваджених обмежувальних заходів

06.04.2020

Про це під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів, розповів мер столиці Віталій Кличко.

«Справді, безхатченки – вразлива категорія населення. Їм складно дотримуватися норм елементарної гігієни. І вони можуть бути носіями хвороби. Тому, ми пропонуємо таким людям оселятися в Будинку соціального піклування на вулиці Суздальській. Проживання там – абсолютно безкоштовне. Також місто постійно пропонує роботу таким людям. Нехай зарплата і невелика – але, це може стати стартом для повернення до нормального життя», – сказав Кличко. 

Він додав, що в столиці працюють продовольчі пункти, де годують безхатченків. – Біля Центрального вокзалу, Дарницького і Київ-Волинського вокзалів.  Соціальні працівники здійснюють там щоденну дезінфекцію.