



“За минулу добу ще 22 киянина захворіли на коронавірус. На сьогодні в столиці вже 267 підтверджених випадків захворювання на COVID-19”, – сказав Кличко.
Захворіли: 5 жінок віком від 29 до 71 року та 16 чоловіків від 24 до 82 років. Зокрема, двоє медиків.Також захворів 8-річний хлопчик. Чотири випадки захворювання – в Києво-Печерській Лаврі.
За словами мера Києва, 9 пацієнтів госпіталізували в столичні лікарні, 13 – лікуються вдома на самоізоляції, під контролем лікарів.