«І в усіх випадках причиною загоряння був людський фактор. Деякі люди продовжують нехтувати всіма правилами. І від таких дій страждають інші. Весна цього року – рання і дуже суха. Тому ми спостерігаємо велику кількість підпалів сухої трави. Я звертаюсь до киян – не паліть траву! Не паліть листя! Якщо ви стали свідками таких дій, – негайно зверніться до поліції», – наголосив Віталій Кличко.
Мер столиці нагадав, що розведення багать у лісах і парках заборонене чинним законодавством. Адміністративна відповідальність за такі дії передбачає штраф.
«Також нагадаю про суворі обмеження щодо відпочинку в міських парках, щодо відвідування дитячих та спортивних майданчиків. Залишайтеся вдома! Цей заклик – заради вашого здоров’я і вашої безпеки!», – наголосив Віталій Кличко.