


“Хочу повідомити, що з неділі, 5 квітня, ми розпочнемо процес відключення опалення у житлових будинках столиці. За прогнозом синоптиків, уже з наступного тижня середньодобова температура підніметься вище +8 градусів за Цельсієм. – Коли, за нормативами, ми можемо вимикати опалення”, – сказав Кличко.
Він зауважив, що на згортання системи, що є однією з найбільших в Європі, місту потрібно 2-3 дні.
Нагадаємо, вже не перший рік місто завершує опалювальний сезон раніше традиційного 15 квітня, щоб кияни могли зекономити кошти на сплаті за тепло.