< НАЗАД

Кличко: Ми не допустимо сміттєвого колапсу в умовах обмежувальних заходів

27.03.2020

«Хочу заспокоїти киян – ми не допустимо сміттєвого колапсу! Дуже дивно, що в ЗМІ з’явилися такі заяви власників управляючих компаній, що хочуть отримати додаткове фінансування від держави саме в такий складний момент, – підкреслив мер. – Київ справді продукує дуже багато побутового та будівельного сміття. В місті сьогодні розташовано понад 12 тисяч сміттєвих баків та 2,5 тисяч баків для роздільного збору сміття. Кожного дня з Києва вивозять для захоронення та утилізації понад 3,6 тисяч тонн твердих побутових відходів», – сказав Кличко.

Він зазначив, що вивезення сміття відбувається регулярно, а всі двірники міста працюють, прибирають двори і вулиці.

«Заспокоюю всіх мешканців Києва. Ми вивозимо і далі будемо вивозити сміття. 4 тисячі двірників кожного дня  виходять на вулиці і прибирають їх. А «ділкам», які в такий час хочуть додатково заробити, залякуючи мешканців міст, я раджу добре подумати перед тим, як таке робити», – сказав Кличко.