< НАЗАД

Кличко: У Києві зареєстровані ще сім випадків захворювання на коронавірус

26.03.2020

“У столиці ще зросла кількість киян, що захворіли на COVID-19. І збільшилася до 47-ми осіб. Сьогодні ми отримали від Державної установи «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» ще 7 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Захворіли – 4 жінки віком від 22-ох до 39-ти років, двоє чоловіків – 48 та 62 роки і десятирічний хлопчик. Двоє пацієнтів госпіталізовані до Олександрівської лікарні столиці. П’ятеро – на самоізоляції, лікуються вдома під контролем лікарів”, – зазначив Кличко. 

Мер вкотре закликав киян та всіх українців дотримуватися обмежувальних заходів.

“Ще раз звертаюся до всіх: дотримуйтеся обмежувальних заходів, обмежте соціальні контакти! Вірус агресивний і розповсюджується швидко. Бережіть себе!”, – наголосив Віталій Кличко.