Він наголосив, що метро в Києві було закрите за рішенням Кабінету міністрів, як і в Дніпрі та Харкові. Пішли на такий крок і в багатьох великих містах Європи.
«Метро в столиці призупинило перевезення пасажирів 17 березня. Попередньо – до 3 квітня. Але, ми слідкуємо за розвитком ситуації. Якщо вірус поширюватиметься з такою динамікою і надалі, – обмеження діятимуть, – сказав Кличко. – Ми повинні максимально обмежити соціальні контакти, максимально захистити здоров’я і життя людей. Тому дату відкриття метро сьогодні я вам назвати не можу», – підкреслив мер столиці.