< НАЗАД

Кличко: В Києві зареєстровані ще три випадки захворювання на коронавірус

24.03.2020

“Сьогодні ввечері ми отримали від Державної установи «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» ще 3 лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус, – зазначив мер. – Всі троє киян, що захворіли – чоловіки. Двоє з них лікуються вдома на самоізоляції. Один- 51-річний киянин, що повернувся з Франції, 21 березня був госпіталізований до Олександрівської лікарні із симптомами ГРВІ», – повідомив Віталій Кличко.

Він також зазначив, що «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» перевіряє на підтвердження чи спростування діагнозу на коронавірус ще 22 зразки.