< НАЗАД

Кличко: Комунальні підприємства Києва посилили санітарну обробку міста

23.03.2020

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конфренції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Вулиці миють автомобілі з розпилювачами. «Київавтодор» задіяв 98 таких авто. За необхідності ми збільшимо кількість техніки. Також обробляють зупинки громадського транспорту, підземні та наземні пішохідні переходи», – зазначив Віталій Кличко. 

Нагадаємо, в столиці комунальники обробляють антисептичними засобами також під’їзди житлових будинків, ліфти, сходові клітини в будинках.