“Усього за минулий тиждень зроблено 230 експрес-тестів киянам. Тести роблять виключно за рекомендацією лікаря і в медзакладах”, – сказав Кличко.
Він додав, що число громадян, що захворіли, в Україні зросло. Вірус розповсюджується. Тому міська влада вживає всіх можливих заходів, щоб зупинити розповсюдження інфекції.
“У столиці за минулу добу не зареєстровано нових випадків захворювання на коронавірус. На сьогодні в Києві 2 підтверджених випадки. Пацієнти лікуються, їх стан стабільний”, – зазначив Віталій Кличко.