«Хочу подякувати столичним правоохоронцям, що оперативно відреагували на звернення міської влади та затримали вандалів, які в ніч на 29 січня пошкодили LED-підсвітку перил на Алеї художників. Усього затримали 11 молодиків. Один з них тієї ночі встиг ще й побити людину біля одного з супермаркетів. Усі “недогерої” понесуть покарання. Дії молодиків зафіксовані на камеру відеоспостереження, матеріали ми передали правоохоронцям, – зазначив Кличко. – А я наполягатиму, щоб вандалів також залучили до громадських робіт на користь міста. Бо, якщо так “сверблять” руки, нехай прибирають вулиці, а не паплюжать об’єкти, що ми створюємо для киян та гостей столиці»,- написав Віталій Кличко.