«Немає більш гідної місії, ніж захищати свою землю, свою державу. Дякуємо нашим військовим за мужність, силу і дух! Україна вистояла завдяки вам! Вічна пам‘ять полеглим героям… і пошана тим, хто сьогодні зі зброєю в руках захищає українську державність і свободу, мир і спокій в містах та містечках нашої країни. Слава Україні!», – підкреслив мер столиці.