< НАЗАД

Кличко: Київ продовжує відновлювати спортивні об’єкти та будувати нові

03.12.2019

«Ми відкрили після реконструкції, стадіон «Русанівець». Завтра, 4 грудня, відкриваємо оновлений легкоатлетичний манеж на Березняках. Я вам хочу сказати: такої бази для підготовки спортсменів не має жодне місто України. Завершуються роботи з капітального ремонту басейну на вулиці Бастіонній. Невдовзі відкриємо оновлені спортивні школи «РИНГ» та «Атлант». Розпочали роботи з реконструкції фізкультурно-оздоровчого комплексу на вулиці Райдужній», – наголосив мер столиці. 

Кличко підкреслив, що Київ з кожним роком приймає все більше спортивних подій світового рівня. 

«У нас відбувся мотофестиваль «Moto open Fest». Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних Федерацій з півмарафону. Чемпіонат Європи зі стрибків у воду. Клубний чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон». І також Київ вже розпочав підготовку до чемпіонату світу з міні-футболу, господарем якого місто стане в 2021 році», – сказав Віталій Кличко.