«Ці хлопці займаються боксом. І виявилися справжніми гладіаторами. Переконаний, що це тренування не пройшло дарма. Було дуже цікаво, – зазначив мер. – Хлопці міцні і цілеспрямовані. Навіть стояв в парах, спарингував. Поліцейські задоволені. Не кожен ризикне вийти в ринг з чемпіоном світу», – сказав Кличко.
Мер столиці зазначив, що це не останнє тренування, яке він провів з підрозділами поліції Києва. «Всі повинні знати, що сильна поліція – порядок у місті», – підкреслив Кличко.