


“Сьогодні ми зібралися щоб нарешті ухвалити надзвичайно важливі для міста рішення. – Рішення, яких очікують столичні транспортники, бо йдеться про їх зарплати. Це понад 8,5 тисяч людей. Очікують і 48 тисяч київських медиків та майже 70 тисяч освітян – бо йдеться про надбавки до їх зарплат. Очікують усі кияни. Адже також нам потрібно виділити кошти на житлово-комунальне господарство столиці, що опікується сьогодні забезпеченням опалювального сезону в місті”, – сказав Кличко.
Він закликав депутатів відповідально поставитися до зобов’язань, покладених на них киянами.
“Знаєте, що говорять кияни на заходах, де я буваю, чи на зустрічах? Кажуть: до тих депутатів, яких ми обрали, а вони не хочуть працювати, – будемо приходити до кожного і вимагати відповіді, навіщо вони йшли в Київраду! Політика політикою, а життєзабезпечення міста – головне! І досить гратися – потрібно працювати!”, – наголосив Віталій Кличко.