«Наступний тиждень вже буде холодним, тому післязавтра розпочинаємо запуск системи опалення. Наша система теплопостачання – найбільша в Європі і для того, щоб вона запрацювала на повну потужність, технологічно нам потрібно приблизно 10 днів. А починаємо опалювальний сезон 25 жовтня», – сказав Кличко.
Мер додав, що Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» цього року замінило понад 80 км зношених тепломереж і роботи тривають.
Також здійснили заміну і ремонт 1,5 тисяч одиниць обладнання на ТЕЦ – 5 і ТЕЦ-6.
Мер повідомив, що договори на закупівлю газу з НАК «Нафтогаз» підписані. І «Київтеплоенерго» отримало відповідні номінації на газ.