
«Я дякую правоохоронцям, Національній поліції, що успішно ліквідували терористичну загрозу в столиці. Ситуація була дуже серйозною. Спецпідрозділ «Корд» Національної поліції спрацював професійно», – сказав Кличко журналістам в коментарі з місця події.
Мер зазначив, що за годину-півтори рух на червоній гілці метро, що був обмежений, відновлять. А рух автотранспорту Набережним шосе і прилеглими вулицями, де були затори через проведення спецоперації, нормалізується.