“У столиці триває ремонт не тільки доріг, а й дворів і міжквартальних проїздів. На їх оновлення з бюджету міста цього року виділили майже півмільярда гривень. Перекладуть асфальт і впорядкують територію більше ніж на 800 об’єктах, – зазначив мер. – Сьогодні роботи в розпалі. Наприклад, в Дарницькому районі вже відремонтували 65 об’єктів із запланованих 84. Чимало київських дворів, зокрема на Троєщині, не ремонтували відколи здали житлові будинки в експлуатацію”, – підкреслив Віталій Кличко.
Він також зазначив, що на ділянках, де мережі в аварійному стані, їх теж перекладають.