«Сьогодні трапилася подія на Осокорках, де обсипалися шматки штукатурки на шляхопроводі і потрапили на авто, що проїжджало під мостом. Я вважаю, що винен в цьому балансоутримувач шляхопроводу. – Він повинен вчасно обстежувати об‘єкти, за належний стан яких відповідає, і надавати оперативно інформацію іншим службам щодо виявлених проблем, – наголосив Кличко. – Я звільняю виконувача обов‘язків директора КП «Київавтошляхміст» за недбале ставлення до своїх обов‘язків», – зазначив Кличко.
Також мер столиці доручив департаменту транспорту КМДА обстежити всі штучні споруди в столиці і оперативно надати інформацію щодо найпроблемніших мостів з тих, де зараз не відбуваються ремонтні роботи.