< НАЗАД

Кличко показав як будують метро на Виноградар

06.06.2019

«Роботи з будівництва двох нових станцій метро на Виноградар – тривають. Біля станції «Сирець» в спеціальну шахту вже спустили обладнання, за допомогою якого прокладатимуть тунель в напрямку майбутньої станції метро «Мостицька»», – відзначив у дописі Кличко.

За його словами, паралельно триває процес укріплення грунту на перегоні між станціями «Мостицька» та «Проспект Правди». 

«А наприкінці липня там почнуть копати траншею під тунель глибиною 18 метрів. Він буде двоярусним! Також працюють метробудівці на майбутній станції «Мостицька» – сьогодні бурять отвори для вентиляційних шахт та заливають фундамент самої станції. Отож, роботи з будівництва метро на Виноградар тривають за графіком!», – відзначив Віталій Кличко.