





«Друзі! Відкрили пішохідний міст. Вчора і сьогодні там були тисячі людей. Все було гарно і добре. Сьогодні, кілька годин тому, раптом тріснуло скло на двох фрагментах скляної підлоги. – Просто так, враховуючи його товщину і характеристики, трапитися цього не могло. Основна версія, яка розглядається – акт вандалізму», – написав Кличко у себе на сторінці в Facebook.
Також мер відзначив, що механічне пошкодження могло статися знизу скла(мосту).
«Розглядається версія того, що стріляли», – додав він.
«Сказати, що я збентежено злий – це нічого не сказати! Я знаю, що є багато недоброзичливців того, що в Києві відбуваються позитивні зміни. Але такі диверсії – це кримінал. І будуть мати жорстку відповідь! Звернувся до правоохоронних органів терміново з‘ясувати причини і дати правову оцінку тому, що трапилося», – підкреслив Віталій Кличко.